На самому початку війни в Україні телеведуча Лідія Таран разом із дочкою-підлітком Василиною виїхала закордон. Ось уже більше року телезірка живе у Франції і, зважаючи на все, повертатися поки не збирається.

Лідія Таран у Франції
Лідія Таран у Франції

А днями зірка ТСН несподівано повернулася до України і насамперед вирушила на студію ТСН відвідати своїх колег. Про це стало відомо завдяки публікації Руслана Сенічкіна у Instagram, на якому можна побачити перші кадри із зустрічі.

Лідія Таран та Руслан Сенічкін
Лідія Таран та Руслан Сенічкін

«Історична зустріч, на мою думку). Наша Лідія Таран з'явилася зі свого «м. Раптом» 🤩. І раптово повернула у спогади 13-річну давність, коли починали разом прямі ефіри з ранку @snidanok + @tsnua. Ось саме здійсниться наприкінці цього серпня. Але Лідія зараз як із часів футбольного «Гола» на Новому. Суцільна чудова аномалія 😘. Як завжди!»,- »,- поділився першими емоціями Сенічкін.

Далі телеведучий поринув у спогади та оприлюднив архівне фото з Лідою - «Хто пам'ятає ті роки-ефіри – «плюсуйте»)🙌.»,- написав Руслан.

Лидия Таран и Руслан Сеничкин
Лідія Таран та Руслан Сенічкін

Зазначимо, що Лідія Таран працює на телебаченні з 1998 року. Спочатку вона була ведучою на «Новому каналі» у таких програмах, як «Репортер», «Спортрепортер», «Підйом» та «Гол». Потім вона перейшла на 5 канал, де вела програму новин. З 2009 року Лідія Таран працювала на каналі «1+1».

Нагадаємо, що нещодавно Clutch розповідав, як змінилася 15-річна донька Лідії Таран та Андрія Доманського за рік життя у Франції. І з красуні-українки у француженку: побачивши дорослу дочку Таран і Доманського віднімається дар мови (фото).

Також раніше ми писали про те, що Лідія Таран у Франції вступила до вищого закладу і опановує нову професію. За її словами, вона вже пише об'ємні наукові роботи та есе французькою.

Вас також може зацікавити:

Як справжня фея: Лідія Таран втілила мрію 13-річного хлопця, який бореться з тяжкою недугою

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою