Співачка Надя Дорофєєва, яка продовжує гастролювати США з концертами, не перестає дивувати і епатувати свою багатотисячну армію шанувальників. Кожен виступ виконавиці – це справжній розрив, люди не тільки підспівують кожну пісню, а й танцюють разом з колишньою дружиною Володимира Дантеса. Але цього разу все сталося інакше.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Днями Дорофєєва відіграла концерт в Одесі, де не лише співала, а жваво спілкувалася зі своєю публікою. Цікаво, що в один момент настирливий фанат почав вести діалог, внаслідок якого Надя зізналась у почуттях. Але зазначила, що Кацуріна вона кохає набагато більше.

"Я тебе кохаю, але не так як Кацуріна", - зауважила Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва зізналась у почуттях іншому просто зі сцени

Нагадаємо, вперше Надю Дорофєєву та Михайла Кацуріна застали вдвох, коли вони були в Барселоні та обіймалися прямо на вулиці, але не поспішали розповідати про свій роман. В червні 2022 року екс-солістка групи “Время и Стекло” вперше представила ресторатора як свого нового хлопця.

"Ми закохалися, все дуже просто. Люди дуже багато вигадують у цій історії. Десь є правда, десь її немає, але це моє життя", – коментувала Дорофєєва в інтерв’ю Життю Відомих Людей.

Роман Наді Дорофєєвої і Міші Кацуріна

Раніше у Тік-Ток Надя Дорофєєва показала, як проводить час в Одесі, де у неї заплановано діджей-сет. У кадрі знаменитість показала себе без макіяжу та укладки.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою