Нещодавно український співак Олександр Пономарьов дав відверте інтерв'ю, де розповів про зради своєї колишньої дружини Олени Мозгової. У відповідь на це вчора продюсерка поринула у спогади про минулі часи та виклала архівне фото з ексчоловіком та написала доволі відвертий пост.

Олександр Пономарьов та Олена Мозгова

Мозгова поділилася рідкісним архівним фото, на якому зображена з колишнім цивільним чоловіком. На чорно-білому кадрі ще зовсім молоді Мозгова та Пономарьов зображені у стильних образах. Олена одягнена у куртку-косуху та чорні джинси, а також позує в сонцезахисних окулярах. Олександр був у чорній сорочці та штанях, образ доповнив білим піджаком і чорними окулярами.

У пості під знімком Мозгова зізналася, що пробачила колишньому і знає, що їхня зустріч була не випадковою:

"Я тебе простила 🥰😘 Все перемолотила, все пережила, все передумала, все проаналізувала. Люди зустрічаються не випадково.. ми всі один для одного урок .. дякую за урок , ти вільний ))! P.s. Коли поралась у спогадах, знайшла пару дуже приємних і красивих 😉😘! Фото давнє, яке дуже real 👌"

Як відомо, Олена Мозгова та Олександр Пономарьов були разом протягом 10 років. У них є спільна донька Євгенія, а також співак ставився як до рідної до доньки Мозгової від її стосунків до нього.

Наразі продюсерка перебуває у щасливому шлюбі зі співаком Девідом Аксельродом, який молодший за Олену на 9 років. Разом вони виховують 8-річну доньку Соломію. На день батька Девід Аксельрод хизувався фотографією доньки, яка з віком все більше схожа на нього.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою