«Величне століття. Роксолана» – популярний турецький серіал, про історію складного шляху дівчини Роксолани, яка потрапляє до полону, а згодом зіштовхується з інтригами султанського двору. Глядачі переймалися не тільки долею молодої українки та її спадкоємців, а й спостерігали за неймовірними локаціями палацу Топкапи, босфорськими пейзажами, фантастичними костюмами та прикрасами — усе це вплинуло на любов аудиторії до стрічки. Недарма кінокритики віднесли цей серіал до найкрасивіших телепроектів на турецькому ТБ. Але довкола «Величного століття» виникли і скандали.

Виявляється, багато хто із шанувальників звинувачували творців «Величного століття» у тому, що вони зганьбили образ Османської імперії та її правителя Сулеймана Великого.

Що не так із серіалом «Величне століття»?

За словами Османа Селахаддіна Османоглу, прямого спадкоємця правителя, серіал «Величне століття» не являється по-справжньому історичним шоу. І лише одна деталь доводить, наскільки проєкт далекий від реальності.

«За сюжетом Сулейман постійно проводить час на війнах та в палаці, переміщаючись за лічені дні з одного місця до іншого. Але насправді він ніколи б не зміг так зробити. Засобом пересування імператора був його кінь, тому тисячі кілометрів він проводив у сідлі, а шлях міг займати більше кількох місяців», - сказав Осман.

Султан Сулейман

У звʼязку з цим Осман упевнений, що до серіалу не можна ставитись серйозно. Це лише захоплююча казка про життя його родича, яка зовсім не схожа на реальність.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою