Нещодавно українська актриса Катерина Кузнєцова дала Славі Дьоміну велике інтерв'ю, де відверто відповіла на різні питання, в тому числі і про сварки з чоловіком-росіянином, який захищає «своїх» , а також про колегу та подругу, з якою спілкувалася, живучи в Росії - старшій дочці Ольги Сумської - Антоніні Паперна.

Катерина Кузнєцова

За словами Кузнєцової, вона нещодавно привітала Тоню із Днем народження.

«Ми не спілкуємося так, як раніше. Ми й раніше не дуже спілкувалися, бо мала сім'ю, у мене була робота. Але ми однаково один до одного з повагою ставилися, вітали одне одного», - розповіла актриса.

Катерина Кузнєцова та Антоніна Паперна в Москві

Зачепили в інтерв'ю та тему – чому Паперна досі продовжує жити у Москві? Кузнєцова вважає, що через дітей.

«У неї маленька дитина. Можливо, там чоловік по-іншому налаштований. Я не торкалася з нею цієї теми. Не впевнена, що вона зі мною б про це говорила, бо вона така дівчина закрита», - розповіла Катерина.

Ольга Сумська з дочками - Антоніною та Ганною

Далі вона додала, що ніколи не скаже мама Антоніни Паперної – Ольга Сумська. Акторка вважає, що в українців, які після початку війни продовжили жити в Росії і замовчують війну, просто не вистачає сміливості.

Антоніна Паперна з чоловіком Володимиром Ягличем

«Має бути сміливість. Може чоловіки кажуть: "Я тебе не відпущу" чи там: "Дітей на дам". Я не знаю, як це, адже кожна історія вона дуже індивідуальна, - сказала актриса. - Коли ти бачиш людину, яка мовчить і нічого не виставляє, у мене виникає запитання: чи можливо їй там важко?!»,- каже Катерина.

На підтвердження своїх слів вона навела приклад ще однієї своєї подруги: «У мене, наприклад, є моя найкраща подруга, яка є етнічною українкою, але вона продовжує жити в Росії. І коли я з нею спілкуюся, вона постійно плаче. Вона постійно плаче, тому що вона не має змоги виїхати через те, що вона не така смілива, наприклад, як я. Має дітей, дитина народилася там і професійно займається різними видами спорту. Я не можу судити цих людей, тому що ось такі обставини», - підсумувала Кузнєцова.

Дивись відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою