На своїй сторінці в Instagram молода дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова дуже багато розповідає про особисте. Так, напередодні дівчина разом із маленьким сином та мамою вирушила до Буковеля, де мала відбутися зустріч із сім'єю – братом, який живе в Україні та сестрою, яка спеціально прилетіла з Ізраїлю. Дорогою Катя заїхала до невеликого містечка Теребовля на Тернопільщині, де зустрілася зі своєю свекрухою. Відео з літньою мамою Віктора Павлика Репяхова відразу оприлюднила в Instagram.

Катерина Репяхова разом із сином відвідала маму Віктора Павлика

Катерина Репяхова разом із сином відвідала маму Віктора Павлика

Катерина Репяхова показав будинок, у якому мешкає 83-річна мама Віктора Павлика

А вже наступного дня у мікроблозі з'явилися знімки із родиною. На одному з фото 28-річна дружина Павлика позувала разом із 41-річною сестрою. Обидві дівчата були у модних спортивних костюмах.

Катерина Репяхова зі старшою сестрою

«Сестра. 13 років різниці», - коротко написала Репяхова.

Слідом у мікроблозі Катя оприлюднила ретро-фотографію, на яких можна побачити молоду тещу Павлика.

Катерина Репяхова з мамою та сестрою

Нагадаємо, що сестра Катерини Репяхової вже давно живе із сім'єю в Ізраїлі. І як виявилося, в одному місті з Пугачовою та Галкіним. В один із своїх приїздів Катерина Репяхова зіткнулася з ними у магазині у містечку Кейсарія.

Нагадаємо, що два з половиною місяці тому молода дружина Віктора Павлика здійснила свою давню мрію та за допомогою пластичної хірургії змінила форму носа та підборіддя, після чого її зовнішність кардинально змінилася. Навіть чоловік не бачив її такою: молода дружина Павлика зачарувала жіночними фото – перша реакція 56-річного співака

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою