Акторку Лілію Ребрик по праву називають однією з найстильніших та найкрасивіших ведучих на українському телебаченні. За час кар'єри стилісти пропонували їй чимало ефектних образів, у кожному з яких вона мала бездоганний вигляд. Про деяких із них хотілося б згадати окремо.

Так, сьогодні з ранку, Ребрик з'явилася в студії телеканалу «ДІМ», куди перейшла працювати влітку 2022 року, в ефектному трикотажному костюмі благородного виного кольору, що складався з плісованої спідниці-брюк і светра, що облягає фігуру.

Лілія Ребрик зачарувала ефектним чином у студії

Доповнили образ красуні класичні туфлі-човники бежевого відтінку, бездоганне укладання та стриманий макіяж з акцентом на очах.

Лілія Ребрик зачарувала ефектним чином у студії

Зауважимо, виглядало Лілія дуже ефектно!

Нагадаємо, що стилісти телеканалу ДІМ завжди підбирають для найкрасивішої ведучої українського телебачення Лілії Ребрик жіночне вбрання. Так, напередодні зірка ранкових ефірів постала перед публікою в ефектній сукні з декольте і розрізом , а до цього продемонструвала наймодніший брючний костюм сезону 2023.

У повсякденному житті Ребрик також виглядає дуже стильно. Так, напередодні в Мережі захоплювалися її яскравим образом із джинсами та стьобаним жилетом.

"Ліля мені дуже подобається її стиль і ,як людина", " Ви так красивая емоційні настрою 🌞❤️", " Чарівна наша, дякуємо!", " 👏👏аааааа крутяк❤️❤️❤️ рідне місто ❤️❤️❤️єхххх школа що пропустила Вашу виставу ❤️❤️❤️",- писали в комментариях под публикацией главной красавицы украиского ТВ.

А що ти скажеш із цього приводу?

Дивись відео на тему:


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою