Як розповіла Маша Єфросиніна, стати інтервʼюером їй запропонувала всесвітньо відома платформа для перегляду відео Youtube. Це великий знак підтримки та уваги для України, адже темою Мюнхенської Конференції безпеки став терористичний напад росії на Україну.

«Залізною леді Європи» називають першу жінку премʼєр-міністера Естонії Каю Каллас, надзвичайно мужню та впевнену в собі жінку.

«Починаємо інтерв'ю з визначною жінкою особисто для мене! Ця жінка – перша жінка прем'єр-міністра Естонії. Але я надихаюся нею тому, що вона ще до початку повномасштабного вторгнення на минулій конференції кричала з трибун, що росія наступатиме і що вже зараз потрібна зброя. Що Європа має прокинутися. Вона стоїть за рішенням Естонії надати нам потужну військову допомогу, яка мала», - написала Маша у своїх соцмережах.

Пропонуємо переглянути інтервʼю з Каєю Каллас:

Вчора, 18 лютого 2023 року, Маша Єфросиніна також поділилась, що взяла надзвичайно цікаве інтервʼю у Міністра закордонних справ Великобританії Джеймса Клеверлі.

«В моїй особі Європа знов і знов буде чути голос нашої неймовірної країни та нереального в своїй незламності українського народу!», - написала телеведуча на своїй сторінці.

Вас також можуть зацікавити:

Мамина копія: Маша Єфросиніна показала рідкісне фото 19-річної дочки Нани

43-річна Єфросиніна дуже коротко підстриглася: "І ось тепер що з цим робити!"

Єфросиніна зізналася, що майбутній чоловік хотів покинути її після першого сексу - що збентежило Тимура Хромаєва

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою