Останнім часом Олена Зеленська дуже часто дає інтерв'ю, де докладно розповідає про події в Україні та свою роботу, проте про особисту дружину президента ніколи не говорила, але днями кореспондентам щотижневого німецького видання Zeit Magazin перша леді вперше розповіла про стан здоров'я , про діагноз , який нещодавно поставили лікарі, а також про те, як підтримує себе у формі під час війни.

Олена Зеленська дала чергове інтерв'ю

Як з'ясувалося, кілька разів на тиждень перша леді займається гімнастикою та ходьбою. Вона зазначила, що це допомагає їй трохи відволіктися. Також вона пробувала займатися медитацією, але, за словами першої леді, «це не працює».

Також Олена підкреслила, що її чоловік Володимир Зеленський «іноді ходить до спортзалу».

Олена Зеленська

«Мій чоловік теж займається спортом, силовими тренуваннями. Йому це потрібно, це трохи відволікає»,- сказала Олена.

В інтерв'ю перша леді оповідання як чоловік підтримує її:

[quote author=""]«Ми намагаємося підтримувати одне одного. Але боюся, що він допомагає мені більше, ніж я йому. Це дає мені сили, коли я наляканий чи нервуюсь. Потім він мені каже: "Ліно, ти зможеш. Ми зможемо". Я хотів би подякувати його за це і дуже сподіваюся, що з ним нічого не трапиться, і що я можу продовжувати дякувати йому», - говорила Зеленська.

Нагадаємо, що 6 лютого Олена мала День народження. Першій леді України виповнилось 45 років. Президент Володимир Зеленський першим привітати дружину та публічно освідчився їй у коханні.

А ще зірка «Кварталу 95» Олена Кравець зробила чубчик, як у Зеленської, тільки носить її по-іншому (фото) .

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою