Найбільш обговорюваний серіал Туреччини «Величне століття» завоював величезну популярність серед шанувальників з понад 40 країн світу. Особливо полюбилася глядачам рудоволоса красуня з українським корінням — Хюррем Султан. Її і обожнюють, і зневажають - за пристрасть до султана і запеклу боротьбу за своє кохання і за хитрощі та підступи, які вона будує в гаремі. Багатьом стало цікаво, якими насправді були наложниці у палаці.

Хюррем Султан

Мало хто здогадувався, але справжній гарем в імперії Османа виглядав зовсім не так, як був показаний у серіалі. Наприклад, у наложниці не брали струнких дівчат. Вони вважалися непривабливими, тому ніхто не ризикнув би уявити таку рабиню султанові.

Так що Фірузе та Ізабелла, які у «Величному столітті» були стрункими красунями, насправді навряд чи могли б претендувати на увагу Сулеймана. А ось Хюррем-султан змогла закохати в себе падишаха.

Фірузе та Ізабелла у Чудовому столітті

Виявляється, німецько-турецькій актрисі Мер'єм Узерлі довелося спеціально для ролі набрати майже на 13 кг. Творці картини вважали, що виконавиця головної ролі в серіалі «Величне століття» має виглядати саме пишнотілою красунею.

Мер'єм Узерлі
Мер'єм Узерлі

Судячи з історичних свідчень, у дівчат цінувалися густі брови, які нерідко зрощувалися, а також вміння користуватися косметикою. Багато наложниць старанно відбілювали собі шкіру і намагалися стати якомога білішими.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в історичному серіалі "Чудовий вік" Гюрбей Ілері отримав роль старшого сина Хюррем та Сулеймана Шехзаде Мехмета. 21-річний актор настільки сподобався глядачам, що вони продовжують стежити за ним у соцмережах. І це зовсім не дивно, адже темноокий брюнет у тюрбані, з палаючим поглядом, на якого імперія покладала великі надії, не зміг залишити байдужим нікого.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою