Мерьєм Узерлі прославилася після того, як зіграла роль культової історичної героїні. У серіалі "Величне століття" їй дісталася роль Хюррем, єдиної дружини султана Османської імперії Сулеймана. Героїня настільки сподобалася публіці, що за її кар'єрою та особистим життям продовжують стежити досі.

Мер'єм Узерлі
Мерьем Узерли
Мерьем Узерли показала, как может выглядеть современная жена султана

На свіжому знімку в Instagram акторка з турецького серіалу «Величне століття» сфотографувала себе зі старшою спадкоємицею. Узерлі зробила селфі з Ларою, зважаючи на все, у себе вдома. Дівчинка помітно підросла і неймовірно схожа на свою зіркову матір. Що тут скажеш, у них навіть зачіски однакові.

Мір'єм Узерлі показала, як виросла її старша дочка

В одному з інтерв'ю Мерьєм заявила, що її нинішній обранець бере активну участь там, де йдеться про виховання дітей. На своїх та чужих коханий актриси малюків не ділить. До Ларі він ставиться як до своєї дочки - з теплотою та турботою. І це для Узерлі дуже цінно.

Нагадаємо, раніше німецько-турецька актриса Мерьєм Узерлі у своєму мікроблозі опублікувала фото у провокаційній позі. Перед об'єктивом камери зірка "Величне століття" сидить у режисерському кріслі, при цьому закинувши одну ногу на поручень, іншу відставила вбік.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою