Ведучий Слава Дьомін в одному з останніх випусків "Люкс FM" з тарологінею Людмилою Хомутовською попросив гостю "визначити" на картах, чи зраджував Руслан Ханумак колишній дружині Аліні Шаманській. Тоді карти показали, що зрада справді була. Відповідь тарологині не на жарт розлютила зірку "Квартал 95", після чого він назвав Дьоміна "повним дном".

Руслан Ханумак і Аліна Шаманська
Руслан Ханумак і Аліна Шаманська

"Я цю тему взагалі пообіцяв собі більше не відкривати, але є одне "але". І таке "але", що у мене навіть немає слів. Є у мене тільки два слова - це Слава Дьомін і картниця. Ну якщо вона, Слава, сказала тобі правду, а не я, то після цього ти, твій проект і всі твої гості, які погоджуватимуться після цього до тебе приходити, - повне дно", - зазначив Руслан Ханумак.

Слава Дьомін не забарився з відповіддю та пояснив, чому запрошує на шоу таролога.

"Є люди, які вірять тарологам. І їх багато. І в таких ефірах ми обговорюємо багато питань, що стосуються ситуації в країні, а не лише особисте життя блогерів чи інших відомих людей. Для таких людей ми й робимо такі інтерв'ю, і це справа кожного глядача — вірити чи ні.Я не несу відповідальності за сказане гостем.І не висловлюю свою думку з цього приводу. Якщо тобі справді є що сказати глядачам та підписникам із цього і не лише приводу, то я запрошую на інтерв'ю, де ти зможеш висловитися на всі 100%", – сказав Слава Дьомін.

Людмила Хомутовська та Слава Дьомін

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що таролог Людмила Хомутовська дала зрозуміти багатомільйонній аудиторії якої сексуальної орієнтації український співак і телеведучий Володимир Дантес. В інтерв'ю Славі Дьоміну вона сказала, що артист може бути "різностороннім".

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою