Чутки про роман молдавського музиканта Дан Балана та Тіни Кароль з'явилися на вокальному шоу «Голос країни». Як на сліпих прослуховуваннях, так і в прямих ефірах артисти трепетно ​​підтримували один одного, закохано перекидалися поглядами, разом танцювали, обіймалися і навіть цілувалися. Тоді у шанувальників не залишилося сумнівів, що улюблена парочка незабаром зіграє пишне весілля. Але через деякий час з'ясувалося, що їхні почуття - це лише піар-хід, мовляв, щоб підняти лише рейтинг проекту. Принаймні, самі артисти досі відмовляються коментувати свої стосунки.

Дан Балан, Тина Кароль, роман
Дан Балан і Тіна Кароль

Ні для кого не секрет, що Тіна Кароль є однією із найкрасивіших жінок в Україні. Її стиль надихає мільйони шанувальниць, а неймовірний тембр голосу змушує переживати найтепліші емоції.

Коли почалося повномасштабне вторгнення російських військ, 37-річна артистка вирішила гастролювати Європою, збираючи кошти на потреби ЗСУ.

«Гарні справи маленькими не бувають. І сьогодні я щаслива повідомити вас про звіт свого фонду, який існує завдяки нашим з вами спільним старанням. Дякую всім вам…», - написала виконавиця під новою публікацією.

Треба сказати, що кожен вихід Кароль на сцену - це маленька вистава, а вбрання Тіни ще кілька днів бурхливо обговорюється в Мережі.

Цього разу співачка постала перед багатомільйонною аудиторією в Інстаграм із червоною помадою та голлівудськими локонами.

До речі, цей святковий образ багатьом фоловерам запам'ятався ще з часів зйомок «Голосу країни». Тоді Тіна одягала розкішні сукні та робила свій фірмовий макіяж, від якого не зміг встояти навіть співак Дан Балан.

Тина Кароль, Дан Балан, роман
Дан Балан і Тіна Кароль

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Тіна Кароль не приховує, що до обраниці Веніаміна буде сувора. Спадкоємцю зараз 14 років. Хлопчик живе в Лондоні і навчається там в одній із найпрестижніших шкіл, рік навчання в якій коштує близько мільйона гривень. Хлопець закінчив її на відмінно.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою