Поп-король російської естради Філіп Кіркоров ніколи не приховував, що дуже любить балувати своїх дітей. Прикраси для Алли-Вікторії та Мартіна-Крістіна 55-річний батько завжди вибирає з елементами розкоші, що повною мірою відповідає його зірковому статусу.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Нещодавно дочка Філіпа Кіркорова відсвяткувала 11-річчя. Як і в попередні роки, іменинниці влаштували розкішне свято.

На день народження поп-король зробив спадкоємиці дивовижні сережки з останньої колекції Louis Vuitton. І хоча щасливий батько особливо наголосив на цінності свого подарунка, Алла-Вікторія лише заявила, що "вони милі". Таке відео викликало шквал обурення у Мережі.

Брат Алли-Вікторії Мартін подарував їй засоби для догляду за шкірою та ручку. Подарунок викликав мало ненависть іменинниці. Вона зміряла брата таким поглядом, яким Кіркоров дивиться на людей у моменти люті чи зневаги.

Дочка Кіркорова шокувала поведінкою на публіці

Реакцію від шанувальників не довелося довго чекати: "Дівчинка зарозуміла, це видно. У своєму житті вони завжди мали все, що хотіли. Не добра дівчинка виросла", "Тож помітила це, її складно здивувати, емоцій немає. У тата більше емоцій", "А що з її реакцією? Могла б і порадіти".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відомий російський гуморист і шоумен Максим Галкін не зміг пройти повз ситуацію, в яку потрапила киянка через російські обстріли енергооб'єктів України. За словами чоловіка Примадонни, батьки дівчинки змушені були привезти її на заправку, щоб підключити до електроенергії інгалятор, необхідний їй для життя.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою