На своїй сторінці в соціальних мережах телеведуча Лілія Ребрик регулярно ділиться фотографіями у неймовірно стильному вбранні. Це завжди привертало увагу. І якщо у студії Лілії допомагають стилісти, то у повсякденному житті знаменитість орієнтується виключно на свій смак. Як свідчать останні виходи знаменитості, він у неї, без сумніву, є. Ми вже розповідали про стильний образ Ребрик з джинсами , а тепер хочемо звернути твою увагу на її вихід у модній сукні-світрі.

Лилия Ребрик

Так, у своєму мікроблозі актриса Лілія Реблік поділилася фото, де постала в трикотажній сукні-свитері, з-під якої виглядав край білої шифонової спідниці. Доповнили стильний образ сірі чоботи з широкою халявою на низькому підборі та світла куртка-парка. З деталей – тонкий чорний ремінь, переплетений кіскою.

Лилия Ребрик

Вийшов неймовірно красивий жіночний образ щодня. А що скажеш із цього приводу?

Нагадаємо, що на початку вересня телеведуча Лілія Ребрик, яка до цього багато років працювала на каналі Україна, знову вийшла в ефір, але вже зі студії інформаційно-пізнавального проекту "Ранок Вдома" на каналі "Дом". Про це знаменитість повідомила в Instagram, де вже встигла підбити перші підсумки і розповіла про свою нову команду, а також продемонструвала образи, які їй запропонували стилісти.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою