Велика війна, яка прийшла в нашу країну і триває вже майже півроку, вплинула на долі всіх українців. Хтось пішов на передову, став парамедиком чи волонтером, комусь довелося розлучитися зі своєю сім’єю… Такий різкий дрифт життя у кожного з нас щось відібрав.

Ведуча “Фактів” і “Єдиних новий” від ICTV Олена Фроляк поділилася своїми переживанням і розповіла, що для неї з цією війною втрачено назавжди.

Олена Фроляк
Олена Фроляк

“Ми переоцінили і продовжуємо переоцінювати дуже багато речей. Назавжди втрачена наша дріб’язковість і змінені пріоритети. І тепер зрозуміло, що твоє життя і безпека - найголовніше. А усі матеріальні речі, що нас оточують, не мають значення”, - стверджує керівниця інформаційної служби каналу.

А також Олену тривожить відчуття того, що з війною втрачені розуміння й усвідомлення того, що завтра прийде новий день і він буде мирним.

Популярні новини зараз

До сліз: чоловік Руслани Писанки показав, хто не дочекався актриси вдома (ФОТО)

З чубчиком і в квітчастій сукні: alyona alyona показала, як виглядала, коли працювала вихователькою в садку (ФОТО)

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

Притягує погляд: Оля Цибульська прогулялася містом без ліфчика

Показати ще

“...І віра в те, тобі вночі не потрібно буде прокидатися від тривоги, а зранку відкривати Інтернет і читати якісь приємні новини, а не про те скільки загино наших хлопців…”, - каже Фроляк.

Олена Фроляк
Олена Фроляк

Читай також про те, що змушує Олену Фроляк не опускати руки. Так, аби зняти емоційну напругу і зберегти своє ментальне здоров’я шеф-редакторка “Фактів” на ICTV старається підтримувати буденні ритуали довоєнного життя.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні