Вчора у Німеччині відбулось прощання з акторкою та ведучою інфотейнмент-шоу «Твого Дня» Русланою Писанкою, в якому вони разом працювали з Оленою Кравець.

Акторка Студії «Квартал 95» пригадала один з останніх яскравих моментів, пов’язаних з Русланою і зі сльозами на очах зізналась: досі не може повірити у смерть Писанки та з нею внутрішньо поки не змогла попрощатись.

Олена Кравець
Олена Кравець

«Я досі в це не можу повірити, мені здається, що вона пішла і повернеться. У мене поки це не вкладається в голові, я з нею внутрішньо не попрощалась. Згадую наші кастинги на шоу «Твій День», там було багато кандидатів на роль ведучих. Я пам’ятаю, що у день, коли я проходила кастинг, Руся сильно запізнилась. Ми вже спілкувались, вона прийшла останньою. Така енергійна, як Руся завжди. «Вибачте, вибачте, про що говоримо», - сказала вона. Дуже швидко вона влилась у процес. Пам’ятаю, що дивилась на неї і фізично відчувала електричний струм. Я дуже хвилювалась, для мене це був визначний момент, я хотіла потрапити у шоу «Твій День». Коли вона зайшла – мене відпустило. І я зрозуміла, що у нас налаштувався зв'язок. Я багато років її знаю, вона не міняється, зафіксувалась у дуже молодому стані душі», - пригадала Олена Кравець.

Руслана Писанка
Руслана Писанка

Популярні новини зараз

Кацурін вирушив слідом за Дантесом?: Дорофєєва зізналася заради кого вона повернулася до Києва – який же він красень (фото)

Дружина "Холостяка" Квіткова приголомшила, з якими мінусами зіткнулася під час проживання в Європі

"Створені одне для одного": Іраклі Макацарія показав, як відпочиває з молодою дружиною (ФОТО)

Народився хлопчик: Аліна Гросу зізналася про поповнення в родині (фото)

Показати ще

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 19 липня раптово пішла з життя актриса театру і кіно Руслана Писанка. Артистка боролася з вельми агресивною формою раку і, на жаль, підступна хвороба її скорила. Благовірний покійної влаштував прощання з народною легендою у маленькому німецькому містечку Кайзерлаутерн в церкві. Церемонія пройшла дуже тихо та без галасу.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні