Приблизно півроку тому зірка «Жіночого кварталу» акторка Ірина Сопонару, яка багато років носила довге волосся, зважилася на кардинальні зміни у зовнішності та зробила коротку стрижку каре. Тоді всі були в захваті!

А днями Ірина поділилася свіжими фотографіями у Instagram. У кадрі актриса позувала в блузі з відкритими плечима і модними об'ємними рукавами з вибитою вишивкою. Особливу увагу привернула її стильна стрижка каре, яка їй дуже пасує.

«Ось вам, щоб ви не забували, як я виглядаю 🇺🇦», - коротко підписала фото актриса.

Комментарии не заставили себя долго ждать: «Красуня🥰❤️ Скучила за тобою😘», «Богиня 🍾», «Круто», «Красуня Ірина, а Вам не треба чудовисько симпатичне?🙄», «Дівчинка ти така сором'язлива❤️», «Ммм, Іриночка, Ви зараз така аааа сексі-гьорл😍», «Гарно, файно, як казав Олександр Данильченко, "Дід Петро", файна цяця.», «Ти прекрасна як завжди❤️»,- писали в Сети.

А що ти скажеш?

Нагадаємо, що кілька тижнів тому актриса Ірина Сопонару, яка більше чотирьох місяців не була в Україні, нарешті повернулася до Києва і, як з'ясувалося, не одна, а разом зі своїм коханим британським підданим Рисом. Ірина повідомила про це в Instagram-stories, опублікувавши кілька відео зі своїм молодим чоловіком, де пищить і скаче від радості .

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою