Співачка Аліна Гросу після розлучення з російським бізнесменом Олександром Комковим підтвердила роман з відомим актором Романом Полянським. Відносини між зіркою і російським режисером спочатку були тільки дружніми, але через деякий час вони почали зустрічатися. І, судя з усього, романтичні стосунки закоханої парочки перейшли на новий рівень.

Аліна Гросу і Роман Полянський
Аліна Гросу і Роман Полянський

Так, з початку повномасштабного вторгнення в Україну коханий Гросу обмежив доступ до своєї сторінки в Instagram і ніяк не висловлювся про кровавий режим володимира путіна. Багато шанувальників подумали, що Роман Полянський покинув співачку, після чого повернувся до росії. Однак в програмі “Зірковий шлях” Павло Зібров запевнив, що режисер не тільки залишився на Буковині разом з Аліною, але й відстоює українські інтереси та допомагає "маленькій бджілці" боротися за перемогу.

“Він молодець! Він же росіянин, я розумію, що йому внутрішню десь дуже складно знаходитися на Буковині, на західній Україні. Але він патріот України! Дай Боже нам таких москалів побільше, як цей Алінкін чоловік! Він ходить, він в морду б’є тим, хто слово криве скаже проти України. Так що в них дружна, хороша українська сім’я. Він теж наш хлоп!”, - сказав Павло Зібров.

Павло Зібров
Павло Зібров

Популярні новини зараз

Як виглядає чоловік Інни Білоконь: з молодим Андрієм Данилком не зрівняється

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

Несподівано!: 41-річна Ребрик показала, чим почала займатися після того, як пішла з телевізора (фото)

Даша Кацуріна на тлі чуток про роман із Дантесом заявила про несподіваний поворот у житті: "Я вирішила"

Показати ще

Шанувальники миттєво зауважили, що народний артист України відгукувався про Полянського, як про чоловіка Гросу. Тому можна припустити, що Аліна з Романом могли розписатися на тлі війни.

Аліна Гросу і Роман Полянський
Аліна Гросу і Роман Полянський

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Аліна Гросу після початку війни переїхала до батьків у Чернівці, де стала займатися волонтерством. Сьогодні її частіше можна зустріти в їдальні, де вона готує їжу для біженців або в магазині, де закуповує товари першої необхідності, але не на сцені. А днями Аліна вирушила в дитячий будинок. Збираючись в поїздку, молода артистка вирішила зробити собі зачіску, яку останнім часом носила на гастролях.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні