Після того, як росія підло пішла повномасштабною війною на Україну, президента росії володимира путіна порівнюють з Гітлером, і бажають смерті за зруйновані міста та відібрані життя.

Як вийшло, що маленький хлопчик Вова став втіленням зла і кривавим диктатором? Можливо виною тому неналежне виховання та дитячі травми.

путін з матір'ю.

Що відомо про батьків путіна?

Згідно офіційних даних, майбутній кремлівський диктатор народився 07.10.1952. у Ленінграді (Санкт-Петербурзі) в злиденній селянській сім'ї. Його батько - владимир спіридонович путін - брав участь у Другій світовій війні у військах НКВС. Подейкують, що саме він змалку вселяв синові ненависть до України.

Володимир Путін з батьками

Популярні новини зараз

Як виглядає чоловік Інни Білоконь: з молодим Андрієм Данилком не зрівняється

Ектор Хіменес-Браво відповів хейтерам з приводу того, що його коханій немає і 18 років: "Я не хотів..."

Надя Дорофєєва задерла ноги і згадала про минуле: "Останнього разу таке робила в школі"

Після чубчика зробила модні брови: Оля Цибульська вразила різкими змінами у зовнішності (фото)

Показати ще

Мати путіна - Марія Шеломова - зірок з неба не хапала, працювала санітаркою, прибиральницею, сторожем, приймальницею товару в булочній, пережила блокаду Ленінграда.

Батьки путіна померли від раку.

Мати путіна

Окремий інтерес викликає дід диктатора – спіридон путін, який працював кухарем. Однак годував він не простих смертних, а диктаторів – спочатку леніна, потім сталіна. Це підтверджує і сам путін.

"Він (дід. - Прим.ред.) кухарем працював. Спочатку у леніна, потім у сталіна, в одній із підмосковних дач, у Гірках", - говорив він в одному з інтерв'ю.

Дід путіна

При цьому є ще одна версія походження путіна, згідно якої його біологічні батьки зовсім інші люди. Про це в інтерв'ю Белсат розповіла польська журналістка Крістіна Курчаб-Редліх.

За її словами, рідною матір'ю диктатора є Віра Миколаївна Путіна, яка зараз мешкає в Грузії.

Народилася вона у 1926 році в селі Терьохіно біля російського міста Очер. Там познайомилася з людиною на ім'я Платон Привалов, від якої вона завагітніла, не знаючи, що той одружений.

"Виявилося, що він одружений, про що вона не знала. Вона була вагітна, коли дізналася, що в нього є дружина. Його не було вдома, і йому прийшла посилка від дружини, так вона і дізналася. Вона швидко поїхала до своїх батьків у Терьохіно, і там, у лікарні поряд, народився наш Вова, Володимир Володимирович. Але це був 1950 рік, а не 1952-й", – каже журналістка.

Віра Миколаївна

Після народження дитини Віра Миколаївна переїхала до Ташкента, де познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком-грузином. Після чого переїхала на його батьківщину. Деякий час син був із нею. Відносини з вітчимом не складалися. Ситуація загострилася після того, як жінка знову завагітніла.

"По-перше, цей батько його ( володимира путіна. - Прим. ред.) просто жахливо бив. Він випивав і лупив палицею і рукою настільки, що сусіди, яких розпитували журналісти потім грузинські, навіть російські, розповідали про те, наскільки Вова був там занедбаний, бідний. Деякі йому допомагали. Але ви не можете собі уявити, що таке позашлюбний син на Кавказі – і для матері, і для дитини. Він був там дуже нещасним", – розповіла Курчаб-Редліх.

Бажаючи дитині хорошого життя мати вирішила віддати сина на виховання своїм далеким родичам. Так, у віці 10 років путін потрапив до Ленінграда.

Нагадаємо, що раніше ми писали про З психіатра у "вугільну королеву": невідома правда про дуже "удачливу" таємну родичку путіна (ФОТО).

Війна Росії проти України: 5 корисних посилань:

  1. Що робити, якщо ви опинилися під завалами зруйнованого будинку: інструкція
  2. Як розпізнати диверсанта чи ворожі ДРГ та що робити: інструкція до дії від СБУ
  3. Де в квартирі або будинку найбезпечніше під час повітряної тривоги: список
  4. Де в Києві взяти питну воду в разі екстреної ситуації: список
  5. Вчений розповів, чому Україні не варто боятися ядерного удару від Росії

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні