Особисте життя українського артистка Андрія Данилка, який вже багато років виступає в образі Вєрки Сердючки, завжди перебувала за семи замками. Артист в своїх інтерв'ю відмовлявся коментувати що-небудь і заявляв, що зовсім не сімейна людина. Але навіть найнадійніші замки руйнуються від сили справжнього кохання. Про те, що Данилку приписували роман з його колегою по сцені, "мамою" Вєрки Сердючки Інною Білоконь, відомо всім. Однак, як виявилося в житті Андрія були й інші жінки.

Анна Сердюк

Мало хто знає, але колись Андрій Данико був закоханий в дівчину на ім’я Аня. За багатьма чутками, красуня не хотіла приймати його залицяння. У результаті цього кохання народився образ Вєрки Сердючки, адже юний Данилко обіцяв дівчині, що досягне висот і увіковічить її ім’я. Хто б міг подумати, що її прізвище стане ідеєю для імені Вєрки Сердючки.

Анна Сердюк
Анна Сердюк

Зараз жінка живе звичайним життям. За освітою вона вчитель, виховує двох дітей. Судячи з усього, Анна не шкодує, що колись відштовхнула Андрія і не стала дружиною легендарного артиста українського шоу-бізнесу.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

16-річна дочка Фреймут у пікантному міні засвітилася у нічному клубі Лондона – а мама в курсі?

Ектор Хіменес-Браво відповів хейтерам з приводу того, що його коханій немає і 18 років: "Я не хотів..."

Даша Кацуріна на тлі чуток про роман із Дантесом заявила про несподіваний поворот у житті: "Я вирішила"

Показати ще

Радміла Щегольова

Цю дівчину шанувальники неоднаразово могли бачити у мюзиклах з Веркою Сердючкою. Виявляється, нещодавно Радміла прийшла на програму “Не бреши мені”, де вперше розповіла про те, що мала близькість з Андрієм Данилко. До речі, на момент співпраці з музикантом, Радміла була надзвичайно красивою жінкою.

Радміла Щегольова
Радміла Щегольова

Шанувальники часто назвили її супермоделю зі стрункими ногами і тонкою талією. Сам артист ніколи не розповідав про стосунки з Радмілою.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Андрій Данилко відверто розповів, що був у романі з мамою Вєрки Сердючки Інною Білоконь. Через секунду Андрій, судячи з усього, зрозумів, що сказав зайве і вже почав уявляти, як цю сенсацію буде обговорювати преса і настирливі фанати. Тим не менш, це не завадило йому поділиться спогадами про свою партнерку.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні