Телеграм-канал GeneralSVR опублікував несподівану новину. Варто відзначити, що на каналі не раз публікувалися звістки, які згодом виявлялися правдою. Тому є всі підстави припускати, що інформація відповідає дійсності.

"Вчора ввечері була відвернена спроба суїциду колишнього президента Росії Дмитра Медведєва. Під час прибирання Кабінету Дмитра Медведєва жінка з прислуги випадково звернула увагу на кілька списаних аркушів паперу на столі і на підлозі, мабуть її зацікавив зміст.

Так, виявивши п'ять варіантів передсмертної записки, написаних великим розмашистим почерком Дмитра Анатолійовича, прислуга відразу повідомила охороні. Дмитра Медведєва Охорона знайшла міцно п'яним і з пістолетом у правій руці. Після недовгих умовлянь Медведєв віддав пістолет, який, як з'ясувалося, був заряджений бойовими патронами.

При Медведєві була виявлена ще одна записка, мабуть шостий остаточний варіант. Про все було негайно повідомлено президенту Росії Володимиру Путіну. Путін розпорядився не давати Медведєву більше спиртного і контролювати кожен крок до особливого рішення. Інциденту вирішено не надавати розголосу", - пише канал.

Популярні новини зараз

Як виглядає чоловік Інни Білоконь: з молодим Андрієм Данилком не зрівняється

16-річна дочка Фреймут у пікантному міні засвітилася у нічному клубі Лондона – а мама в курсі?

Без макіяжу з пучком на голові: 42-річна Катя Бужинська повністю змила косметику (фото)

Несподівано!: 41-річна Ребрик показала, чим почала займатися після того, як пішла з телевізора (фото)

Показати ще

Відзначається, що в передсмертній записці Медведєв нібито написав, що ненавидить війну і не може терпіти приниження, які відчуває у зв'язку з цим Росія і він сам.

"У записках Дмитро Медведєв написав, що не може переносити принижень і душевних переживань, відчуває себе нікчемою ні на що не здатним, ненавидить війну і тих хто її розв'язав, і в своїй смерті звинувачує президента Росії Володимира Путіна, Юрія Ковальчука, Миколу Патрушева, Олександра Бортникова та Ігоря Сєчіна. В одному з варіантів записки Медведєв пише, що йому набридло бути лялькою. Практично все написане носить сумбурний і емоційний характер і мабуть було написало в стані алкогольного сп'яніння", - пише канал.

Психолог Олена Шершнева на своїй сторінці в соціальній мережі прокоментувала спробу суїциду Медведєва і повідомила, що він придушував свої емоції і зараз вони вийшли назовні. Правда не у вигляді агресії по відношенню до кого-то, а до самого себе (аутоагресію).

"Аутоагресія-це перевернуте бажання нашкодити комусь іншому або вбити когось іншого. Але коли це неможливо, то людина намагається вбити себе", - зазначила Шершнева.

За словами психолога, щоб зрозуміти ,на кого саме спрямована агресія людини, варто звернути увагу на його передсмертну записку, в якій він пише, хто його ображав, принижував і, власне, довів до суїциду. Примітно, що в передсмертній записці Медведєв пише про Путіна.

Дивись відео по темі:

Війна Росії проти України: 5 корисних посилань:

  1. Що робити, якщо ви опинилися під завалами зруйнованого будинку: інструкція
  2. Як розпізнати диверсанта чи ворожі ДРГ та що робити: інструкція до дії від СБУ
  3. Де в квартирі або будинку найбезпечніше під час повітряної тривоги: список
  4. Де в Києві взяти питну воду в разі екстреної ситуації: список
  5. Вчений розповів, чому Україні не варто боятися ядерного удару від Росії

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні