Скромна починаюча співачка Яна Соломко завоювала безмежну любов телеглядачів після участі в першому сезоні «Холостяк» з Максимом Чмерковським. Тоді в 2011 році дівчина дійшла до фіналу, але американський танцюрист з українським корінням віддав перевагу більш яскравій учасниці - Олександрі Шульгіній.

Трохи погоревав, Соломко теж влаштувала своє особисте життя і через три роки вийшла заміж за бізнесмена Олега Солодухова, в 2015 у пари народилася дочка. А в 2019 чоловік через Facebook повідомив, що рік, як в розлученні з артисткою.

Після Яна поїхала разом з дочкою в Росію і спробувала побудувати там сольну кар'єру. Кілька років Соломко виступала під псевдонімом Soyana. Про все що відбувалося в її житті співачка із задоволенням розповідала в Instagram, проте після початку війни, фіналістка «Холостяка» різко зникла.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

Без макіяжу з пучком на голові: 42-річна Катя Бужинська повністю змила косметику (фото)

Ектор Хіменес-Браво відповів хейтерам з приводу того, що його коханій немає і 18 років: "Я не хотів..."

Після чубчика зробила модні брови: Оля Цибульська вразила різкими змінами у зовнішності (фото)

Показати ще

Останній пост вона опублікувала 24 лютого.

"Немає слів... по всій Україні оголосили воєнний стан...в Києві вся наша сім'я... молимося за вас❤️⠀ Ні війні! Мир всім!",- написала Яна і закрила сторінку.

У Мережі ще довго чекали її коментарів з приводу війни, але так і не дочекалися.

"Це не Позиція, в Україні вас більше не чекають, діти гинуть, а ви за гроші переживаєте, розчарування", "після 24.02 жодного повідомлення про війну... про Бучу, Ірпінь... Маріуполь та інші міста і людей, які Росія знищує, ґвалтує і катує!! Як так можна?? У вас тут теж і бабуся, а не може всім своїм передплатникам відкрити очі і сказати, що тут робиться", " Мда.... у вас більше немає батьківщини... Вас тут більше ніхто не чекає! Це, цікаво, коли настав момент, коли Вам закрило рот і ви перестали називати речі своїми іменами?", "Ти що в Рашці? За тебе вболівала вся Україна, ти наша гордість, а ти наша ганьба", - писали шанувальники.

Дивись відео Яни Соломко:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні