Український телеведучий Тимур Мірошниченко з дружиною Інною щасливо живуть разом вже більше п'яти років і виховують 4-річну дочку Мію і 2-річного сина Марка. Пара завжди говорила, що хоче багатодітну сім'ю і мріє про, як мінімум, чотирьох дітей. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Тимур розповів, що зараз вони думають про те, щоб взяти на виховання третю дитину з дитячого будинку.

Тімур з дітьми та дружиною
Тімур з дітьми та дружиною

Взагалі, думки про усиновлення у Тимура та Інни Мірошниченко з'являлися ще задовго до війни, але зараз подружжя тільки зміцнилися в цьому бажанні.

"Нам з дружиною одночасно прийшла в голову ідея про усиновлення. Це було ще в перші дні повномасштабної війни, коли бачили потоки інформації, скільки дітей залишаються без батьків. Ми навіть не обговорювали це питання – просто почали говорити про це як про доконаний факт", - говорить Тимур Мірошниченко.

Популярні новини зараз

"Привіт, з вами Соня і тато": розповніла донька Ані Лорак повертається до Москви

Схудла на 20 кг солістка гурту KAZKA вразила квітучим виглядом: така мила Саша

"Ведуча вже не та": Леся Нікітюк розповіла, як війна зістарила їй обличчя

Після чубчика зробила модні брови: Оля Цибульська вразила різкими змінами у зовнішності (фото)

Показати ще

За словами ведучого, для нього не важливо, хто це буде – хлопчик чи дівчинка. Головне - відчути серцем, що це твоя дитина:

"Все повинно йти від серця. Ти не можеш тут нічого спланувати. Ти не прийдеш в дитячий будинок і не скажеш: «Покажіть всіх». Це трохи інша історія. Тут потрібно відчути зв'язок, а вона можлива тільки при живій зустрічі. Коли остаточно зважимося, коли це буде вже можливо юридично, тому що під час війни усиновлення призупинено, тоді це і зробимо».

Тімур Мірошниченко з дітьми
Тімур Мірошниченко з дітьми

Дружина Тимура Мірошниченка переконана, що для такого серйозного кроку потрібно ретельно підготуватися:

"Перед усиновленням потрібно пройти відповідні курси, поспілкуватися з психологом, підготуватися до всіх можливих сценаріїв розвитку. Діти з дитячого будинку дуже різні. Якщо вони травмовані (ми не можемо знати, яке було життя у дітей до знайомства з нами), нам в майбутньому лікувати цю дитину. І до цього потрібно бути готовими, щоб не було потім будь-яких сюрпризів. Морально ми готові до того, що це буде випробування. Ми готові, що через рік-два це стане абсолютно реальним. Це зважене сімейне рішення".

Тімур Мірошниченко
Тімур Мірошниченко

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з початку повномасштабної війни в Україні сім'я телеведучого Тимура Мірошниченка разом з маленькими дітьми втекли з Києва в більш безпечне місце на захід України. Пізніше дружина Тимура-Інна-разом з тещею і двома дітьми поїхали в Мюнхен (Німеччина), де прожили 3 місяці. Днями вони повернулися до Києва і сім'я возз'єдналася.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні