Сьогодні, 23 червня, стало відомо про смерть соліста "Ласкавого мая» Юрія Шатунова. Причиною називають гостру серцеву недостатність. Це стало справжнім шоком для шанувальників співака і для його колишнього продюсера Андрія Разіна, який останні кілька років судився з Шатуновим за права на пісні «Ласкавого мая». У червні співак виграв суд, але Разін збирався продовжувати тяжби. "Шатунова чекають величезні позови", - писав він у своїх соцмережах напередодні смерті Юрія.

А сьогодні Андрій Разін опублікував пост, де висловив співчуття, назвавши гострий конфлікт з ним «багатогранними відносинами». Коментарі продюсер закривати не став, а ось попередній пост все ж видалив.

"Прийшла сумна звістка. Сьогодні не стало соліста групи» Ласковый май " Юри Шатунова. У нас з ним були багатогранні стосунки. І добрі, і, часом, складні. Ми навіть були кумами. Саме такі відносини і називаються»життя". На жаль, його настільки недовга, але яскраве життя обірвалася на новому витку кар'єри. Висловлюю найщиріші співчуття родині та близьким Юри. Царство йому Небесне! 🙏 🏻 ",- написав колишній продюсер «Ласкавого мая" у своєму мікроблозі.

Популярні новини зараз

Дружина Остапчука злила компромат на його колишню: згадала, як Войченко різала вени, крала косметику та дещо ще

Всерйоз готується стати матір'ю: 46-річна Могилевська розповіла, скільки планує мати дітей

Суворо 18+: у Мережі показали кадри, зняті після нічного обстрілу Одеси

Колишня Остапчука порівняла його з диктатором Путін: вся справа в "розладі особистості"

Показати ще

Нагадаємо, що останні п'ятнадцять років Юрій Шатунов жив у Німеччині, там він оселився разом зі своєю дружиною Світланою і дітьми - сином Деннісом ( зараз йому 15) і донькою Естель (8 років). До Росії артист приїжджав виключно на виступи і гастрольні тури.

Нагадаємо, що вчора, 22 червня, помер Виконавець хіта" шоколадний заєць " П'єр Нарцис.

Дивись відео:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні