З початку повномаштабного вторгнення росії в Україну опальна співачка Ані Лорак пропала з соцмереж. Артистка тільки на шостий день кривавого протистояння згадала, що вона українка, попросивши "зупинити цю безглузду, нікому не потрібну війну". До великої несподіванки шанувальників, перестала вести сторінку в Instagram і її 11-річна дочка Софія. Однак, незважаючи на це, обмінюватися будь-якою інформацією на фан-сторінках дівчинки ніхто не забороняє. До слова, передплатники знову взялися за старе і почали активно обговорювати зовнішність Соні.

Дочка Ані Лорак в Туреччині
Дочка Ані Лорак в Туреччині

Якщо поглянути на дитячі та останні фото Софії, дочки Ані Лорак, то видно, що найбільше рис обличчя дівчинці передалося від тата. Шанувальники стверджують - Соня росте повною копією свого турецького тата. Від мами їй дістався тільки погляд.

Як виглядає дочка Ані Лорак і Мурата
Як виглядає дочка Ані Лорак і Мурата

Як виглядає дочка Ані Лорак і Мурата
Як виглядає дочка Ані Лорак і Мурата

Популярні новини зараз

Без макіяжу з пучком на голові: 42-річна Катя Бужинська повністю змила косметику (фото)

З опухлими очима: 37-річна Кароль показала, як виглядає, коли стилістів та візажистів немає під рукою (фото)

"Ведуча вже не та": Леся Нікітюк розповіла, як війна зістарила їй обличчя

"Дідусь старенький": Олексію Арестовичу виповнилося 47 років – чого ми ще не знаємо про головного «краша» українок

Показати ще

Як виглядає дочка Ані Лорак і Мурата
Як виглядає дочка Ані Лорак і Мурата

"Щось не дуже ви схожі. Соня точно Ваша?", "Від Кароліни майже нічого не взяла", "Росте копія Мурата", "Справжня туркеня", "Соня, ти як твій батько. Копія!",- пишуть передплатники в мережі.

Нагадаємо, Ані Лорак і турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу офіційно розлучилися в кінці 2019 року. Прожили разом одні досить довго-дев'ять років у шлюбі. Кароліна подала на розлучення після того, як в ЗМІ виявилися кадри розваг Мурата з дівчатами в клубі.

Читай також про те, що коли в Україні почалася повномасшабна війна, Життя для 11-річної Софії тут же змінилася. Вона миттєво виїхала з Росії до свого батька в Туреччину, де тепер проводить час з його нареченою Лілією. Дівчинка стала рідше вести Instagram, але навіть коли викладає фото або відео, публікації тут же стають об'єктом для критики з боку користувачів.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні