Відомий український телеведучий Ігор Кондратюк, який неодноразово висміював зірок-рашистів, приголомшив заявою про хворобу президента росії володимира путіна. За словами шоумена, організатор так званої "спецоперації" в Україні дійсно зараз перебуває в комі. Про це ведучий "Караоке на Майдані" повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк

На думку Кондратюка, президент Росії вже давно перебуває в комі, причому вона ментальна. 60-річний продюсер зазначає, що "тіло без мізків" складно назвати живою людиною.

"Х*йло таки в комі. У глибокій ментальній комі", - написав Ігор Контратюк в мережі на тлі зображень фекалій.

На питання одного з передплатників про те, чи слухав ведучий виступ путіна, Кондратюк відповів: "Я його не слухаю десь з 2008 року. Ідіотів і злочинців навіщо Слухати? Що воно дає?".

Інші користувачі Мережі не менш креативно відреагували на новину про кому володимира путіна. Ось що вони пишуть: "А краще б вже відправився в слід за Жириновським... Чекаємо цього дня всією Україною", "Вже понад 22 роки він у комі, бо інакше його мотиви та дії пояснити неможливо. Хоча, більше за все, він в тій комі і народився", "Сподіваюсь, що Х@йло не просто так у комі. Вищі сили проводять спецоперацію в його свідомості...", "Кома, не крапка, на Шкода".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ігор Кондратюк розповів, що не так з "хорошими росіянами", які не підтримують війну в Україні і кровожерну політику Путіна.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою