Відомий блогер, радіоведучий і інтерв'юер Слава Дьомін з перших днів війни висвітлює головні новини в своєму Instagram. Шанувальники настільки звикли до інформаційного висвітлення від шоумена, що щодня заходять на його сторінку. Цього разу харизматичний ведучий вирішив порадувати свою аудиторію. Він повідомив, що приєднався до команди програми «Ранок з Україною», де компанію йому складе Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик і Слава Дьомін
Лілія Ребрик і Слава Дьомін

"Яке цікаве життя. Скільки разів Я кликав Лілію Ребрик на інтерв'ю, а вона все відмовляла, тому я прийшов до неї сам. Я щасливий приєднатися до проекту "Ранок з Україною"! Тепер будитимемо всю країну, розповідати про найважливіші речі, тримати інформаційний фронт, жартувати і підбадьорювати один одного. А ще Ліля шепнула, що на мені лежить серйозна місія – дарувати жінкам радість і натхнення, ну що ж, поїхали», - жартує новий ведучий каналу «Україна» Слава Дьомін.

Експерт каналу "Україна", екстрасенс Макс Гордєєв у прямому ефірі зробив розклад на картах Таро і розповів, яким буде новий тандем улюбленого шоу:

«Випала карта імператора, яка означає стабільність і впевненість у цій парі».

Слава Дьомін замінить Григорія Германа, який сьогодні тепло попрощався з глядачами «Ранку з Україною» і побажав усім перемоги.

"Ці роки були дуже крутими! Всі ці ранку, студії, кава, смаколики, які ми готували і їли разом, всі ці подорожі, прямі включення, гості, глядачі... Це неможливо забути і важко переоцінити. Які б новини не приходили нам щодня, знайте - ми обов'язково переможемо!» - прокоментував Григорій Герман.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 27 лютого Ірині Горовій вдалося вивезти дочку Настю і сина Андрія з-під Києва. Сім'я прийняла рішення виїхати в Європу. Через 2 місяці продюсер прийняла рішення повернутися до роботи в Києві, але дітей залишила в Іспанії, оскільки в Україні на сьогоднішній день немає абсолютно безпечного місця. Рішення мами дуже образило 13-річного підлітка, поділилася Горова в інтерв'ю Славі Дьоміну для YouTube-проекту"Слава+"

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою