Вже всіма улюблений Олексій Панін, який з першого дня війни в Україні засудив "путінський режим", відреагував на образливі слова від свого колеги Івана Охлобистіна. Справа в тому, що зірка серіалу "Інтерни" назвав його "досвідченим збоченцем". На що російський артист порадив недоброзичливцю "засунути свій язик в одне місце". Відповідний коментар з'явився в його Instagram.

Олексій Панін
Олексій Панін

Як зізнався Панін, він насправді захоплювався талантом Охлобистіна. Але в один момент його думка змінилася, коли актор почав відверто демонструвати жорстокість і продажність путінському уряду.

"Людина, яка відкрито закликає вбивати геїв і підтримує війну в Україні, дозволяє собі коментувати морально-моральні норми. Я порадив би Івану засунути язик в одне місце і ніколи більше його не діставати. Ну або діставати для прямого призначення - лизати дупу комусь в Кремлі", - написав Олексій Панін.

Нагадаємо, днями раніше Іван Охлобистін розповів StarHit, що підтримує спілкування з усіма знайомими, навіть незважаючи на їхні політичні погляди, проте Олексій В'ячеславович такої "честі" не удостоївся.

Зірка "Інтернів" вважає, щоб заслужити його немилість, потрібно бути "збоченцем".

"Зрештою, ці зв'язки оформилися в могутнє ком'юніті, де більшість проказ прощається. Можна заплисти за буйки, звичайно, але це треба бути затятим збоченцем, як Панін. Він в цьому Годзілла просто", - сказав Іван Охлобистін.

Иван Охлобыстин, Владимир Зеленский
Актор Іван Охлобистін

Раніше ми писали про те, що Олексій Панін, який засудив війну в Україні, безжально висловився про зірку серіалу "Бригада" Дмитра Дюжева. Власне,» розмотав " Панін колегу за те, що той виступив на мітингу-концерті в Пітері на підтримку війни проти України і закликав зал встати, тому що Батьківщину потрібно «славити стоячи».

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою