27 лютого Ірині Горовій вдалося вивезти дочку Настю і сина Андрія з-під Києва. Сім'я прийняла рішення виїхати в Європу. Через 2 місяці продюсер прийняла рішення повернутися до роботи в Києві, але дітей залишила в Іспанії, оскільки в Україні зараз немає абсолютно безпечного місця.

Рішення мами дуже образило 13-річного підлітка, поділилася Горова в інтерв'ю славі Дьоміну для YouTube-проекту "Слава+"

"Він дуже хоче (повернутися додому-ред.). Ні дня у Андрія не було ні депресії, ні страху, хоча він все бачив. І коли він дізнався, що я їду до Києва, він говорив: "Як ти могла? Ти мене кинула", - розповіла зірка.

Незважаючи на непорозуміння, Ірина не пішла на поступки дитині. У той же час знаменитість дала шанс Андрію на повернення в червні. Враховуючи те, що зараз Горова підшукує європейську школу для сина, в Україні хлопчик затримається ненадовго.

Популярні новини зараз

Вже не встає з ліжка: актрису Катерину Тишкевич відправляють на обстеження в Європу через невідому хворобу

Фіналістка шоу" Холостяк " Яна Соломко, яка втекла до росії, чотири місяці не виходить на зв'язок

"Жлобиха": дочка Камінської перед камерою нахамила матері (відео)

Від колишньої Хюррем не залишилося і сліду: як змінилася Мер'єм Узерлі після пластики і дієти (фото)

Показати ще

"Андрій зараз займається в школі, в якій навчався в Україні. Ми взяли репетиторів з англійської та математики. Зараз шукаємо якусь літню школу і будемо бачити, що робити далі. Швидше за все, це буде Європейська школа. Думаю, там буде краще, тому що зараз у шкіл в Україні не дуже хороша ситуація і вивчення предметів погане", – сказала Ірина.

Також зірка додала, що, в Україну всім хочеться повернутися з кількох причин, починаючи від прекрасного сервісу і закінчуючи чистотою в містах.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали, що "Дурепа дурепою": MELOVIN розповів про "гріхи" Ірини Федишин, виявлені після скандалу з ЛГБТ.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні