Не так давно Лілія Ребрик повідомила, що повертається в ефір. Програма» Ранок з Україною " вже з 11 квітня виходить на Ютуб платформі. Рівно о 9 ранку українці знову зустрічаються з улюбленими ведучими – Лілією та її беззмінним партнером Анатолій Анатолічем, який зараз разом з родиною перебуває у Франції.

Так, днями телеведучі провели незабутній і дуже пізнавальний ефір, який буквальному сенсі слова підірвав мережу. Справа в тому, що Ребрик, яка у своєму житті ніколи не використовує нецензурну лексику, вперше лаялася в кадрі! Але, робила це дуже витончено.

У програмі вона назвала кілька варіантів, як можна, без використання мату, називати російських окупантів. Запропонувала кілька варіантів. Коротке відео Лілія опублікувала у своєму Instagram.

Популярні новини зараз

Для неї не існує меж: 74-річна мама Ілона Маска знялася в бікіні (фото)

55-річна Сумська показала свою натуральну красу: підтримує дух ЗСУ (фото)

Панін відреагував на приїзд Дюжева в Донецьк: "Він завжди або в образі, або дупу комусь лиже"

Переплюнула першу леді: Тіна Кароль викликала фурор на зустрічі з прем'єр-міністром Японії (фото)

Показати ще

"Іноді шкодую, що я не лаюся ні в житті, ні по телебаченню. В ефірі взагалі на таке табу. Але ж як іноді хочеться!!! Сьогодні народилися вислови:" Ригачка миру"," шмакодявочние дрістуни"," рашистські ушварки", - зазначила Лілія Ребрик.

У висновку знаменитість запропонувала своїм шанувальникам включити колективне мислення і накидати літературних синонімів «міцних слівець».

«.. самі знаєте чию армію! Розширюю свій словниковий запас!» ,- написала телеведуча.

У мережі тут же підключилися до флешмобу6 " Гнила мразота! 🤬Виродки могильні!🤬 Шолудиве поріддя!🤬 Гаспиди прокляті! 🤬 ", "Трясогузовие блазні, гаспіди болотні, олухи пікатие", "глисти недорозвинені і шизоїди!!! Ось що таке расея", - писали українці.

А який варіант придумаєш ти?

Нагадаємо, що ведучий Анатолій Анатоліч разом з родиною покинув Україну. Він вийшов на зв'язок і розповів, чому прийняв таке рішення, де знаходиться і чим займається зараз.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні