Вчора, 11 травня, стало відомо, що прихильник режиму Путіна співак Григорій Лепс приїхав на Донбас, щоб виступити перед пораненими окупантами. Відео, де він співає в машині разом з супроводжуючим його окупантом, тут же розлетілося в мережі.

Однією з перших відреагувала Тіна Кароль, яка жорстко висловилася з цього приводу і розкрила деякі подробиці їхніх взаємин.

Так, в "стоііз «свого instagram-аккаунта співачка написала:" Нутро тварини. Все було ясно ще тоді, коли я сказала тобі "ні".

Популярні новини зараз

Віра Кекелія вперше після пологів назвала ім’я новонародженого сина: "У нас з Ромою..."

Без макіяжу з пучком на голові: 42-річна Катя Бужинська повністю змила косметику (фото)

52-річна Білик вразила яскравим образом у Нью-Йорку - після чергової пластики взялася за гардероб

Мріяли про дім та п'ятьох дітей: у родині актриси Катерини Тишкевич сталося горе

Показати ще

Швидше за все, Тіна мала на увазі історію, коли Григорій Лепс пропонував молодій перспективній артистці стати її продюсером.

Далі Кароль прокоментувала вибір композиції, яка звучала в машині артиста – це була відома пісня Володимира Висоцького «лицарський турнір». Особливо вона відзначила рядки про " лукавого короля»:

"Заїжджай глибше, Не тікай так швидко, ми зустрінемо як слід! Ти будеш їжею для черв'яків. Ми зневажаємо "короля". Трек вибрав клас! Молочага!",- прокоментувала Тіна.

А що ти скажеш з цього приводу?

Нагадаємо, що 76-річний засновник " Сміхопонорами» Євген Петросян, який відкрито підтримує кривавий режим Путіна і війну в Україні, заявив, що готовий поїхати на фронт. Дідусь повідомив, що збирається записатися в прифронтову бригаду, щоб підтримувати дух окупантів. Однак, виїжджати на передову гуморист поки не поспішає.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні