У середу, 9 березня, армія російської федерації, яка за наказом володимира рутіна розв'язала війну проти України 15 днів тому, скинула бомбу на міську лікарню №3 в Маріуполі. Удар припав між дитячим і пологовим відділеннями. В результаті бомбардування постраждали 17 осіб, під завали опинилися діти, вагітні жінки і новоспечені матусі.

Глава МЗС рф публічно зізнався, що бомбардування пологового будинку в Маріуполі було свідомим і цілеспрямованим рішенням російської армії. Про це він заявив під час прес-конференції в Анталії, після переговорів з главою українського МЗС Дмитром Кулебою. Будемо сподіватися, що ця ситуація стане останньою краплею для світової спільноти, щоб допомогти Україні припинити війну і зупинити збожеволілого путіна.

Бомбардування пологового будинку в Маріуполі шокувало всіх. Українські артисти не стримували емоцій і підбирали слів, коли коментували це звірство російської армії у своїх соціальних мережах. clutch.ua зібрали найемоційніші реакції наших зірок на бомбардування в Маріуполі:

Потап

Настя Каменських

Катя Осадча

Маша Єфросініна

Надя Дорофєєва

Оля Полякова

Бомбардування пологового будинку в Маріуполі: дивись відео по темі

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою