До відносин з Настею Каменських Потап був у шлюбі з Іриною Горовою - бізнесвумен, комерційний директор, співзасновник продюсерського центру Mozgi Entertainment. Після розлучення екс-пара продовжує вести справу разом і виховує спільного сина Андрія.

Нещодавно Горова повернулася до навчання у ВУЗі і тепер подорожує по всьому світу завдяки новим можливостям. Так, продюсерка опублікувала інтригуючі кадри з чарівними чоловіками, яких вирішила не представляти публіці.

"Дякую Києво-Могилянській Бізнес Школі за відкриті можливості, знання, знайомства, ком'юніті, поїздки і нереальних людей, які стали дуже близькими за роки навчання 🎓📚", - написала Горова під новим фото.

Цікаво, що до публікації українська продюсерка додала геолокацію міста Дубай, ОАЕ. Ймовірно, саме там Ірина Горова знаходиться і зараз.

Настя Каменських пояснила, навіщо їздила в дитбудинок: з'явилися фото

Нагадаємо, раніше колишня дружина Потапа Ірина Горова позувала на заході в мініатюрному купальнику - дочка склала їй компанію.

Дивись відео Насті Каменських:

Також читай про те, що Анна Завальська (The Alibi Sisters) не тільки старанно працює над кар'єрою, а й виховує 5-річного сина Іллю. Активний і емоційний хлопчик захоплює енергійністю, з інтересом дізнається нове і проявляє себе. Так, Завальська поспілкувалася з експертом Clutch, психологом Оленою Шершневою і поставила питання, які будуть корисні для всіх батьків емоційних дітей. Читай, как зупинити істерику дитини, чи варто ділитися з нею своїм негативним настроєм, а також став питання компетентним фахівцям з області здоров'я, права і астрології за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою