Протягом успішної кар'єри Катерина Бужинська знімалася для десятків глянців і ставала обличчям брендів, але найголовніше - випустила десятки треків і заслужила звання Народної артистки України.

Катерина Бужинська показала пишну фігуру в новій сукні

Разом з тим Бужинська проводить багато часу в Болгарії, звідки родом її чоловік. Днями співачка опублікувала свіжі сімейні відео з прогулянки, на яких видно, як округлилася фігура.

Марічка Падалко зробила боб каре: з'явилася з новою зачіскою в ефірі

"Наш листопад 🍂🍁", - написала Бужинська під відео з геолокацією Софії.

"Осінній Золотий пейзаж 🍁 щаслива, красива сім'я і суперська пісня 👍❤", "Красиві 👏👏👏🔥 щастя Вам 🙌... розкрийте явки спортивних костюмів.. дуже треба.. якісні.. натуральні 🙌", "Супер 👏, а пісня бомбезна, а голосище ❤️💋" - коментують шанувальники.

Соломія Вітвіцька показала справжнє обличчя: як виглядає 41-річна ведуча без макіяжу

Нагадаємо, раніше Катерина Бужинська показала ніжні поцілунки з чоловіком на відпочинку.

Дивись відео з Катериною Бужинською:

Також читай про те, що Лідія Таран і Андрій Доманський були однією з найяскравіших пар українського шоу-бізнесу більше десяти років тому. Однак зрада телеведучого зруйнувала все, що вони будували так довго. Після розлучення Таран продовжує виховувати спільну дочку Василину, а разом з тим - Шукати справжнє кохання. Про романи телезірки зараз мало що відомо. Особисте життя вона старанно приховує. Але нещодавно Лідія Таран нарешті показала, як живе після розлучення з Андрієм Доманським. Здається, популярна телеведуча змогла знайти своє щастя.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою