Українська телеведуча і журналістка Марічка Падалко, на відміну від багатьох селебрітіс, любить подорожувати Україною. Нещодавно вона разом зі своєю родиною відвідала Хмельницьку область, а саме – Меджибізький замок. За її словами, вона знаходиться в захваті від української культури та архітектури.

А вже сьогодні, 13-го липня, вона повідомила своїм підписникам, що вирушила в село Грибівка, яке знаходиться в Одеській області. У кадрі вона показала місцевий пляж і фото зі своєю молодшою дочкою Катериною.

Нагадаємо, 45-річна Марічка Падалко живе в шлюбі з журналістом і депутатом Єгором Соболєвим. Відносини майбутнього подружжя зародилися в 2005 році, на той момент вони обидва були невільні, але любов взяла вгору. У пари підростають троє дітей: 14-річний син Михайло, 12-річна дочка Марія і 10-річна Катя.

Нагадаємо, раніше Марічка Падалко похвалилася осикою талією в облягаючому платті-вразила формами.

Дивись відео Марічки Падалко:

Також читай про те, що найпопулярнішим серіалом на початку 2000-х став Бригада. Картина принесла акторам широку популярність і передала особливу атмосферу тих часів. Саме після фільму публіка дізналася імена Сергія Безрукова, Дмитра Дюжева, Павла Майкова і Володимира Вдовиченкова. За 20 років вони сильно змінилися, але не втратили популярності серед шанувальників серіалу. За російськими акторами продовжують стежити в соціальних мережах і дивляться, як вони змінюються. Так, ми дізналися, що стало з актором Дмитром Дюжевим-Космос з "Бригади" засмутив публіку.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою