На початку червня український співак Святослав Вакарчук приголомшив новиною про розлучення з Лялею Фонарьовою після 20 років спільного життя. Журналісти програми "Викриття" на телеканалі LIVE з'ясували, з ким у артиста з'явилися нові стосунки.

Так, під час гастрольного туру з новим музичним проєктом «Оранжерея», співака помітили у компанії юною дівчини, із якою артист тримався за руки та ніжно обіймався. Команді програми “Викриття” вдалося зясувати, що це була Віталіна Мусієнко - молода співачка, що супроводжувала Святослава Вакарчука у поїздці.

За іншою версією, Святослав Вакарчук певний час перебував у стосунках зі своєю творчою підопічною Христиною Соловій. Їх неодноразово помічали разом на заходах, а також під час відпусток за кордоном. Сама Христина цей зв'язок заперечує.

Дивіться програму "Викриття" щоп'ятниці на телеканалі LIVE.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прокоментував чутки про новий роман. За його словами, з колишньою дружиною Лялею Фонарьовою вони назавжди залишаться близькими людьми.

«Сталося так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлися. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою. Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми. Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, ми пройшли разом. За любов, мудрість, за опору. Вдячний за нашу дочку Діану. Вдячний за все», - написав Вакарчук у своєму мікроблозі.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою