Багато з шоу-бізнесової тусовки твердять, що у Тіни Кароль поганий характер і безліч шкідливих звичок. Наприклад, колишній продюсер Петро Чорний артистки одного разу заявив, що вона "не співачка, а Сталін, Черчілль і Брежнєв в одному флаконі". Розставити всі крапки над "і" спробував відомий радіоведучий Слава Дьомін у програмі "29 питань для...", що виходить на ютуб-каналі Люкс.ФМ.

Так, харизматичний ведучий запитав зірку, чому її називають складною людиною. На питання, "у чому її складність?", Тіна відповіла так: "У тому, що вони ніколи зі мною не спілкувалися. Бо що може бути складність?".

Крім того, 36-річна Кароль повністю згодна з фразою "Будь простіше — і люди до тебе потягнуться». За її словами, в останні роки вона стала ще більше ненавидіти плітки і втомилася "битися" за справедливість. Тому свій характер виконавиця описує словами "системність" і "сконцентрованість".

«Я недавно зрозуміла, що відрізняє мене від співрозмовників і як я можу доповнити той чи інший простір. Я можу перетворити щось в реально красиве і цікаве, вийти за рамки звичного бачення», - заявила співачка.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Мережі з'явилися знімки, на яких Тіна Кароль закохано дивиться на радіоведучого Славу Дьоміна. Якраз в той час він оголосив про своє розлучення з дружиною, що і стало приводом для чуток про його стосунки з Тіною. А днями шанувальники співачки поділилися кумедним відео, на якому Кароль танцює разом з Дьоміним під свою пісню.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою