Єлизавета II більше 65 років є королевою Великобританії та Північної Ірландії. Глава династії Віндзорів завоювала любов свого народу справедливістю, а також умінням висловлювати свою думку так, щоб нікого не образити. До свого 95-річчя, яке настане через 18 місяців, її Величність може відмовитися від престолу. Про це повідомляє The Sun з посиланням на обізнані джерела.

Як зазначається, Єлизавета II на честь 95-річчя може покинути престол і передати його своєму синові Чарльзу в найближчі півтора року. Незважаючи на те, що офіційного оголошення про передачу престолу поки не було, королева вже почала потихеньку передати свої повноваження спадкоємцю. Це можна помітити по тому, що все частіше заходи відвідує Чарльз, а не вона.

Однак письменник Річард Фіцуільям розповів Express UK, що ювілей ніяк не вплине на рішення Єлизавети II.

"Коли в 1947 році вона присягнулася служити Великобританії все своє життя, вона віддавала звіт собі в кожному вимовленому слові", — цитує видання експерта.

Варто відзначити, що Єлизавета II свій ювілей королева відзначить 21 квітня 2021 року.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 94-річна королева Великобританії Єлизавета II радісно відреагувала на новину про швидке поповнення в родині. За відомостями Букінгемського палацу, Її Величність дуже щаслива і бажає дружині принца Гаррі здоров'я і всього найкращого.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою