За життям Алли Мазур пильно стежать сотні тисяч українців і глядачів каналу з інших країн. Її манера поведінки, жести, звучання голосу, інтонація і паузи — всі компоненти, які в сумі складають неймовірний образ ведучої «Підсумки тижня». У цій добірці ми розповімо про легендарну телезірку, яку ви, найімовірніше, ще не знали.

Топ 11 фактів про ведучу ТСН:

 1. Обоє батьків Алли-лікарі. І, природно, вони хотіли, щоб дочка Аллочка продовжила їхню справу. Але дівчинка вирішила пробивати свій шлях в іншому.
 2. Алла почала ще зі шкільних років підробляти журналістом-вела шкільну газету.
 3. Алла-одна з найуспішніших випускниць Київського університету Шевченка.
 4. Алла Мазур-єдина телеведуча, яка зараз веде ТСН, і працює ще з першого дня існування цього новинного шоу.
 5. Алла дуже тонко переживає за ті новини, які розповідає по ТБ, тому через негативу часто не може спати.
 6. Алла досі мріє стати космонавтом. При чому, полетіти в космос вона хоче абсолютно серйозно. Мазур вірить:"якщо мрії не божевільні, то це просто плани".
 7. Приховує чоловіка, виховує сина Артема.
 8. Озвучувала Мультфільми у вільний від роботи час. Наприклад, від Дісней озвучила"у пошуках Дорі".
 9. У свої 55 років Алла Мазур виглядає як мінімум на 15 років молодше, це при тому, що пластичних операцій вона не робила.
 10. Алла-велика фанатка фолк-стилю і всіляких вишиванок.
 11. Краща ведуча інформаційних програм України колекціонує фігурки будиночків. Найулюбленіші екземпляри Алла Мазур привезла з Іспанії.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Алла Мазур опублікувала у своєму мікроблозі архівне фото. Також вона згадала дитячу драму, яка сталася з нею у другому класі.

За словами ведучої, в шкільні роки їй довірили грати роль Снігуроньки. Однак у неї не було красивого святкового костюма. Але передбачлива мама зробила для маленької Алли сюрприз, і сама пошила його. Ведуча зазначила, що її мамі довелося всю ніч не спати, щоб змайструвати вбрання.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою