Влітку 2023 року в Мережі з'явилася інформація, що українська режисерка зірка мильних серіалів Оксана Байрак, яка весь цей час симпатизувала путіну та його режиму, недотиснувши «звільнення», втекла до Росії.

Оксана Байрак
Оксана Байрак

Там вона змінила ім'я та навіть почала знімати кіно, що викликало різко негативну реакцію серед колишніх співвітчизників та колег. А днями все, що думає про режисерку-зрадницю, висловила її колега актриса Катерина Кузнєцова, яка до війни сама багато знімалася в росії.

В інтерв'ю Аліні Доротюк актриса, яка колись навчалася у студії Байрак, зізналася, що завжди вважала Байрак «не дуже розумною жінкою», тому її зовсім не здивували ні її висловлювання на підтримку путіського режиму, ні її втеча до Росії.

Катерина Кузнєцова різко висловилася про Оксану Байрак
Катерина Кузнєцова різко висловилася про Оксану Байрак

"Я завжди вважала її не дуже розумною жінкою. Я навіть не знаю як це коментувати. Ну, дивлячись на неї, які вона викликає почуття? Вона нездорова людина. Виставляти той контент, який вона виставляла... Я не здивована, що вона так вчинила. Багато хто мені казав: “Ти бачила?” Я говорю: “Ви реально думали, що буде якось інакше? вона там", – прокоментувала Катерина Кузнєцова.

Катерина Кузнєцова різко висловилася про Оксану Байрак
Катерина Кузнєцова різко висловилася про Оксану Байрак

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що режисерка розпочала зйомки серіалу для пропагандистського російського каналу, який має робочу назву «Дощ наприкінці літа». На тарілці, яку за традицією розбивають перед початком зйомок, її ім'я значилося як Фрося Касьян.

Байрак сменила имя, внешность и начала снимать новый сериал в рф
Байрак змінила ім'я, зовнішність і почала знімати новий серіал у Росії

Дивись відео:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою