П'ять років тому після 20 років спільного життя фітнес-тренер Марина Боржемська розлучилася з українським боксером В'ячеславом Узєлковим, від якого народила сина Роберта та дочку Олівію. Після розлучення, всю відповідальність за виховання та утримання двох дітей Марина взяла на себе. Зазначимо, що цей час фітнес-тренер встигла посторожити карколомну кар'єру і стати успішною самодостатньою жінкою, за життям якої сьогодні стежать 617 тисяч шанувальників, у той час, як чоловік зник з поля зору і практично не виходить на зв'язок.

марина боржемская-узелкова, вячеслав узелков
Марина і В'ячеслав Узелковы з дітьми Робертом і Олівією

На своїй сторінці в Instagram Боржемська активно розповідає про свою роботу, а також дає поради щодо правильного харчування та тренувань, проте найбільше зворушують її знімки з дітьми, з якими вона дуже близька. Так, напередодні Боржемська показала селфі зі своїм вже дорослим сином Робертом, який, на думку шанувальників, став повною її копією. У кадрі мама і син зі склянками з кавою позують сидячи в машині.

"Найцінніші моменти разом 💕", - коротко підписала фото Марина.

У Мережі відразу з'явилися коментарі. Багато хто скасував, що мама і син виглядають, наче брат і сестра.

«Ткі ви світлі та красиві! Синочок на Вас схожий неймовірно! Щастя вашій родині!», «Красень ,такий вже дорослий 🔥», «🥰 Мамина копія!!!», «Це щастя для мами. Золоті митті. Він ще такий мамин і вже дорослий і зовсім скоро дівчата будуть», «Дуже гарне фото 🔥🔥ви такі класнючі😍🔥❤️ Роберт такий дорослий симпатичний як матуся 😍мамина підтримка і гордість😍🔥❤️ бережи вас Боженька 🙏🙏🙏🥰😍», « Молоді красиві», « Найкращі,немов брат з сестрою 😍»,- писали в комментариях.

Нагадаємо, що нещодавно Марина Боржемська разом із сином та дочкою показала ідеальний фемілі look – коли мама та діти на одній хвилі (фото)

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою