Українська актриса Ганна Саліванчук дружина екс-продюсера «Кварталу 95», нардепа від партії "Слуга народу" Олександра Божкова, активно веде сторінку в Instagram, де публікує найрізноманітніший контент, починаючи від рецептів, закінчуючи фотосесіями у неймовірно стильних образах.

Так, у новій публікації Ганна показала низку фотографій із фотосесії, на яких вона не змогла приховати смуток та смуток.

Саліванчук розповіла, що знімки були зроблені у день, коли її "душа хворіла, а серце плакало". Навіть акторська майстерність не допомогла їй приховати боляче погляді. Вночі, отримавши знімки, знаменитість не змогла стримати сліз.

"Отримала ці фото вночі – і плакала година. Навіть магія об'єктива, гарного вбрання, мейка – не змогла приховати мого смутку. У цей день, коли було призначено фотосесію, моя душа хворіла, а серце плакало. І, на жаль, все це видно на цих фото. Так, я актриса, і я можу грати на сцені та в кіно, але в житті я грати зовсім не вмію. Очі – дзеркало душі", – написала артистка.

У коментарях фоловери написали: "Ти неймовірна і навіть сумна дуже гарна", "Дякую за відвертість! Фото прекрасні, бо ти там справжня".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою