Відомий блогер і ведучий Слава Дьомін, який щотижня випускає ролики про українських зірок на своєму Ютуб-каналі, оприлюднив листування з Потапом, який, раніше, за чутками, перебував у Дубаї (ОАЕ), де був помічений у компанії росіян. Відео викликало негативну реакцію у Мережі, після чого Дьомін вирішив вкотре запросити Потапа на розмову.

Потап розважався з росіянами у Дубаї (ВІДЕО)

Зазначимо, що реп виконавець не відмовився від інтерв'ю. Однак пояснив, що зараз він не може поспілкуватися з Деміним, оскільки перебуває за кордоном.

"Я не проти. За кордоном зараз. Повернуся і робитимемо», - коротко відповів Потап.

Слава Дьомін «злив» листування з Потапом
Слава Дьомін «злив» листування з Потапом

У коментарі Слава Дьомін додав, що якщо розмова все ж таки відбудеться, то Потапу доведеться відповісти на всі запитання.

Слава Дьомін
Слава Дьомін

На публікацію Дьоміна вже встиг відреагувати ще один блогер, який також веде канал, де розповідає всі таємниці зірок. У своєму телеграмі Богдан Беспалов несподівано наїхав на Славу Дьоміна, який, на його думку, так само як і Потап займається «хайпом заради хайпа».

Богдан Беспалов
Богдан Беспалов

"Я ж говорив. Дьомін зливний бачок шоубізу. Скоро притягне Марув і Винника і Лободу, аби тільки заплатила. Дьомін - це хайп заради хайпа. Кожен автор має особистий погляд, що і як транслювати глядачам з погляду совісті та персональної відповідальності», - написав Беспалов і додав, що у Потапа та Дьоміна багато спільного та запропонував своїм читачам самим робити висновки.

Реакція Богдана Беспалова
Реакція Богдана Беспалова

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою