Своїми піснями Марта Липчей надихає ніколи не опускати руки, завжди йти до своєї мети, невпинно боротись. Спеціально для Clutch співачка поділилась своїм баченням сильної української жінки.

Правило №1

Сильна жінка – мудра жінка. У неї є власні переконання, позиція та внутрішня впевненість. Вона добре знає і розуміє себе. Її сила йде зсередини.

Її нова пісня “На пристані” якраз про моменти, коли таку силу відчуваєш найкраще, і вони точно були в житті кожного з нас: коли відчуваєш, що не витримаєш, не переживеш, але не зупиняєшся, продовжуєш йти. І з кожним кроком, інколи через надрив, все ясніше усвідомлюєш силу, яка є в тобі.

"Сучасні реалії змушують кожну з нас віднайти потужну силу всередині себе", - переконана співачка.

Правило №2

Сильна жінка вірить у себе, знає чого хоче та бере відповідальність за прийняті рішення. Вона відкрита світу і в неї багато інтересів.

Правило №3

Сильна жінка знає, що таке гідність та знає свою цінність. Вона ніжна, чуттєва і вразлива. І водночас безкомпромісна, наполеглива і незалежна.

Правило №4

Сильна жінка — щаслива жінка. Вона відчуває гармонію з собою та зовнішнім світом.

Правило №5

Щоб акумулювати силу всередині, потрібно намагатися уникати виснаження. Розумію, що зараз це дуже непросто. Але в кожної з нас точно є місце чи улюблена справа, які допомагають відновитися, попри все, не варто забувати про них.

"Я вважаю, що ніколи не варто приймати рішення на емоціях. Емоції рано чи пізно вщухнуть, а скоєні дії та прийняті рішення вже не змінити.

Сильні жінки не порівнюють себе ні з ким. Єдина людина, з ким можна себе порівнювати, ти вчора, і ні з ким більше", - переконана співачка.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою