Після початку повномасштабного вторгнення Арам Арзуманян легко та швидко почав розмовляти та жартувати українською. Як це сталося і чи є якийсь секрет – артист розповів за лаштунками "Блокпост шоу" на телеканалі "Дім".

Арам Арзуманян розповів про перехід українською мовою
Арам Арзуманян розповів про перехід українською мовою

“Мені було взагалі не важко! Просто треба подолати страх. Я вже навіть не думаю російською мовою і це сталося само собою. Зараз навіть можу сказати, що українською жарти звучать краще, ніж російською. А ще я навчився робити акцент українською – такого ще ніхто не робив. Виявилося, це зробити не так просто – це ціла технологія. Українська – настільки ідеальна мова, що її дуже важко перекручувати. І щоб без русизмів це робити – не через російську, а реально українською говорити з акцентом, я вам як актор кажу – це важко”, – розповів про свою нову гумористичну “фішку” артист.

Арам Арзуманян упевнений – перехід українською мовою дався йому легко, адже він сам цього захотів:

“Я переходив через книги – читав книги українською вголос, щоб себе чути. І так розвивав і розвивав свою вимову. Як бачите, зараз вільно говорю”.

Арам Арзуманян розповів про перехід українською мовою
Арам Арзуманян розповів про перехід українською мовою

Водночас артист розповів і про місце гумору під час повномасштабної війни. За словами Арама Арзуманяна, він українцям просто необхідний.

[quote author=""]“Я багато виступав перед військовими. Ми майже 40 концертів зробили із початку повномасштабного вторгнення ще з того моменту, коли Київщина була під окупацією. Тоді було дуже важко, я назавжди запам'ятав цей перший виступ. Гумор – це взагалі моє амплуа. Але тоді перший жарт був на мені і я розумів - як я його піднесу, так і піде концерт. Пам'ятаю, як дивився на ті обличчя – хлопці сидять із автоматами та чекають, що зараз буде. Я проголосив перший жарт, і вони почали сміятися. Тоді я зрозумів – це дуже важливо”, – згадав гуморист перший виступ перед військовими.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою