Ось уже 10 років тривають скандальні розбірки між продюсером Ігорем Кондратюком та його колишнім підопічним – співаком Віталієм Козловським, який, як відомо, нині слугує у лавах ЗСУ.

Козловський підтвердив, що Кондратюк забирає у нього військову зарплату
Козловський підтвердив, що Кондратюк забирає у нього військову зарплату

І хоча музикант намагається залагодити багаторічний конфлікт і навіть, незважаючи на публічні образи, запропонував свій «мирний план», де закликає сторони зустрітися та цивілізовано вирішити питання, продюсер не вгамовується. Кондратюк заявив, що все вже давно вирішено судом, а «мирний план» Козловського – це «повна маячня».

У коментарях під постом Віталія Козловського у Facebook продюсер заявив: "Що за марення ти пишеш? "Кейс"… Питання твоєї неетичної зухвалої протизаконної поведінки порушника авторських прав уже давно врегульоване українськими судами! Адже до судів ти морозився, поводився неадекватно і не хотів сприймати прохання, зауваження, застереження з нашого боку. питання давно врегульоване судами. Вони винесли свій вердикт щодо тебе і твоїх порушень. Не пости своє, вибач, лайно, не вводь людей в оману!" – написав Кондратюк.

Кондратюк жорстко розніс «мирову угоду» Козловського
Кондратюк жорстко розніс «мирову угоду» Козловського

Зазначимо, що у своєму мирному плані Віталій Козловський не відмовляється виплачувати борг, а просто просить дати йому розстрочку. За два роки співак зобов'язується виплатити всю суму, а також запропонував Кондратюку купити у нього права виконання деяких пісень.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою