Так, за багато років шоу продюсери вирішили здивувати глядачів чимось новеньким, саме тому, цього разу обрали героя в поважному віці, щоб показати, що кохання має другий шанс навіть у зрілому віці.

Що відомо про головного героя шоу «Холостяк» в США?

Так, золотим холостяком став Джері Тернер, якому виповнилося 71 рік. Вже 7 серпня Джері виповниться 72 роки. Він родом зі штату Індіана. Нині чоловік проживає в Давенпорті, Айова.

Відомо, що Джері прожив у шлюбі з попередньою дружиною 43 роки. На жаль, у 2017 році, вона померла, а Джері залишився вдівцем.

Його обраницею була дівчина з його школи, яку звали Тоні. У шлюбі Тоні і Джері народилося двоє доньок, яких назвали Енджі та Дженні. Наразі обоє дівчат вже дорослі та встигли влаштувати своє життя.

Після смерті дружини 71-річний вдівець живе в будинку сам. Відомо, що своє життя він присвятив рестораторству.

Нині чоловік попри поважний вік не сидить на місці, часто влаштовує барбекю-відпочинок, грає в пінклбол, їздить вболівати за свої улюблені команди і навіть ганяє на квадроциклах. Звісно ж чоловік приділяє увагу і родині та друзям.

Відомо, що доньки підтримали рішення Джері взяти участь у шоу.

Звісно глядачі не оминули анонс проекту і одразу ж почали обговорювати як виглядає головний герой. На світлинах чоловік, якому 71 рік, зовсім не виглядає на свій вік. Більшість глядачів звісно ж почали писати, що кожному б в його роки мати таку зовнішість.

Відзначимо, що шоу холостяк буде транслюватися на американському каналі ABC.

Героїнями шоу, які боротимуться за серце Джері також стануть жінки золотого віку.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою