Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена Зеленська за час перебування у статусі першої леді змогла створити образ сучасної, вольової, співчутливої ​​та стильної жінки, яка не боїться бути такою як є. Це стосується не лише роботи, а й образів, які вона демонструє на публіці.

Треба віддати належне її сміливості та рішучості, адже вона перша, хто порушила правила негласного дрес-коду і зуміла створити новий стиль, який хочуть наслідувати всі перші леді світу. Так, 19 липня, Олена Зеленська зустрілася у Києві з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку USAID Самантою Пауер. Разом вони відвідали амбулаторію у селі Михайлівка-Рубежівка Ірпінської громади. На зустрічі 45-річна Зеленська з'явилася у чорному комбінезоні з широким поясом, який наголосив на талії.

Олена Зеленська задає нові тренди
Олена Зеленська задає нові тренди

Олена Зеленська задає нові тренди у стилі першої леді
Олена Зеленська задає нові тренди у стилі першої леді

На додаток до образу вона одягла босоніжки на стійкому підборі. Волосся було зібрано в акуратний кінський хвіст. Завершили аутфіт мініатюрні прикраси та трохи помітний макіяж.

Зазначимо, що це не вперше, коли дружина президента одягала комбінезон від бренду Arket. Чотири роки тому під час візиту до Канади Олена вже з'являлася у ньому. На це звернули увагу адміністратори найвідомішого фан-акаунта першої леді Instagram@uafirstlady.

Олена Зеленська в тому самому комбінезоні з різницею в чотири роки
Олена Зеленська в тому самому комбінезоні з різницею в чотири роки

Мода - це не лише про одяг та стиль, а й про політичний меседж наряду в контексті офіційних зустрічей та державних візитів. Так, напередодні Олена Зеленська вкотре продемонструвала чудову роботу своїх стилістів під час офіційного візиту Президента Південної Кореї Юн Сок Йоля та першої леді Кім Кон Хі. Чим цього разу здивувала перша леді України .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою