Подробицями вона поділилася в інтервʼю з ведучим Славой Дьоміним.

Співачка розповіла, що наразі живе в Австралії, де влаштувалася працювати в соціальну службу.

«Я менеджер маленької команди, але дуже відповідальної команди. Ми допомагаємо людям - недосвідчені, одинокі, старші, без житла. Тобто людям у важких ситуаціях»,- розповіла Юлія Рай.

Крім цього, співачка поділилася, що за цей час вона не лише змінила сферу діяльності, а й розлучилася з чоловіком заради якого і переїхала до Австралії.

Юлія Рай розповіла, що вже шість років пара не живе разом. Тим часом вона знайшла нового обранця з яким живе у цивільному шлюбі.

«У нас було не добре. Були дуже бурхливі сварки. Ми намагалися зберегти шлюб, але все було дуже емоційно і в нас не вийшло заспокоїтися і правильно подивитись на ситуацію. Можливо нам і не треба було»,- додала співачка.

Вона також відзначила, що не спілкується з колишнім чоловіком, а тим більше не бачиться.

Юлія Рай також поділилася, чому розлучившись не повернулась назад на Батьківщину. Співачка це аргументувала тим, що переїхавши до Австралії їй довелося з нуля будувати своє життя. Повторити це ще раз вона не готова. Наразі їй подобається її життя і вона відчуває себе щасливою.

На запитання чи планує Юлія Рай повернутися в Україну співачка не відповіла, адже наразі вона не будує далеких планів. Вона заявила, що сумує за Батьківщиною і їй би хотілося пожити в Україні, однак чи це станеться і коли вона не знає.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою